TENTORIUM

Pred viac ako tridsiatimi rokmi, keď sme sa začali zaujímať o včely, udivil ma jeden prostý fakt: každá včela z jedného výletu prináša do úľa iba 20 mg medu, čo je malinká kvapôčka.

A na konci sezóny včelára čaká prekvapenie – len medu z každého úľa sa stočí 20-100 kilogramov, a k tomu – peľ, perga, propolis, vosk... Parafrázujúc slová prvého človeka na Mesiaci Neila Armstronga, môžeme povedať, "malá kvapôčka pre včelu, ale gigantická strategická rezerva užitočných produktov pre celé ľudstvo!".

Prečo veríme, že včelie produkty sú strategicky dôležité a plnohodnotné?

V prvom rade: sú prirodzenou potravou, ktorá je optimálne vhodná pre ľudský organizmus. Po druhé, všetky jednotlivé včelie produkty – med, peľ, perga, včelí vosk, propolis, materská kašička a chitosan sú multifunkčné, súčasne vyživujú človeka, spoľahlivo ho chránia pred chorobami a predlžujú jeho život. A po tretie, je radosť ich jesť, sú veľmi chutné a lahodné! Tieto produkty plne uspokojujú všetky základné ľudské potreby!

Dnes sa v histórii svetového včelárstva otvára nová stránka, a môžeme byť hrdí, že je spojená s menom našej spoločnosti! Sme presvedčení, že spustením nového závodu Tentorium-Ruland, sa v svete zmení samotná predstava o tom, aké by mali byť potraviny moderné, bezpečné, chutné a zdravé. Naše výrobky sú vytvorené s láskou, na základe tradičných receptúr, s väčšou starostlivosťou, za použitia najmodernejšej technológie, aby spĺňali najprísnejšie medzinárodné štandardy kvality.

Usilujeme sa o to, aby sa celý sortiment produkcie Tentorium® stal dostupným ľuďom vo všetkých krajinách sveta. Výrobky spoločnosti už dnes prinášajú radosť, zdravie a šťastie obyvateľom Ruska, Nemecka, Mongolska a ďalších krajín v blízkom i ďalekom zahraničí. Storočiami sa preverilo, že včely a včelie produkty sú vysoko cenené rovnako vo všetkých krajinách sveta, sú základom tradičných národných jedál. Som presvedčený, že nie sú ďaleko časy, keď sa produkty Tentorium® objavia v každej domácnosti, na každom stole!

Na svete je to zariadené skutočne úžasne – malá kvapôčka nektáru, ktorú priniesla do úľa včela, pomáha ľuďom, aby sa stali zdravšími a šťastnejšími! Ide o to, že včely a Tentorium® majú jeden cieľ – urobiť život ľudí lepším!

Prezident a zakladateľ spoločnosti Tentorium

Rail Chismatullin.