TENTORIUM

Apilac 70 materská kašička

Pastilky 20ks Jedná tableta obsahuje 70mg materskej kašičky
Predajná cena: 11,30 €
Predajná cena bez DPH: 9,42 €
Zľava:
DPH: 1,88 €
Štandardná cena:
Opýtajte sa na tento produkt

Výživový doplnok. 20 tabliet. Netto váha 10 g

Zloženie: glukóza, materská kašička, horečnatá soľ mastných kyselín zabraňujúca hrudkovaniu (E470b)

Popis: Materská kašička je významný biostimulátor, normalizuje metabolické procesy v organizme, zlepšuje výživu tkanín, reguluje výživu buniek, hormonálnu činnosť, znižuje hladiny cholesterolu. Má tiež protizápalový a imunostimulačný účinok. Zlepšuje výživu srdcového svalu, normalizuje mikrocirkuláciu. Odporúča sa i pri tráviacich problémoch, jej mastné kyseliny stimulujú vytváranie inzulínu. Navyše je silný antioxidant, chráni bunky pred voľnými radikálmi, znižuje únavu a zvyšuje toleranciu záťaže. 

Materská kašička sa zdá byť unikátnym včelím produktom, obsahuje okolo 400 látok, ktoré môžu byť využité a i sa človekom využívajú na úpravu mnohých funkcií organizmu.

Potenciálni zákazníci: ľudia so srdcovocievnymi ochoreniami, ťažko pracujúci alebo obyvatelia miest so zvýšeným znečistením životného prostredia, všetci, ktorí sa odhodlali absolvovať detoxikačnú kúru a tiež tí, ktorí sa rozhodli posilniť svoju imunitu

Spôsob užívania: Dospelí 1-2 tablety denne. Podržte tabletu pod jazykom kým sa nerozpustí. Neodporúča sa požívať v druhej polovici dňa kvôli možnému stimulujúcemu účinku.

Odporúčaná denná dávka (2 tablety) obsahuje 140 mg materskej kašičky (Referenčné nutričné hodnoty nie sú určené.).